קשה להצביע על סוד הקסם וההצלחה, אבל עם המספרים אי אפשר להתווכח: למעלה מ-350 חדרי בריחה ברחבי הארץ מארחים מדי יום עשרות אלפי ישראלים להרפתקה מיוחדת במינה. שנים אחדות אחרי הגעתם לישראל, ניתן להכתיר את חדרי הבריחה כלהיט החברתי-בידורי הגדול והמצליח מכולם. חושבים על אירוע גיבוש לצוות העובדים שלכם? תחשבו על חדר בריחה.

חדרי בריחה – הרפתקה מגבשת שלא שוכחים

למעלה מ-12 שנים חלפו מאז החלו חדרי הבריחה להשתלט על כל חלקה טובה בעולם, תחילת בארצות הברית וביפן, ובהמשך באירופה ובשאר חלקי העולם. אם אינכם בקיאים בז'אנר המדובר, נספר לכם שזהו משחק הרפתקאות קבוצתי, אשר בעיקרו ננעלת קבוצת אנשים בתוך חדר מעוצב לפי נושא, ועל מנת להשתחרר ולצאת ממנה, עליה לפתור מגוון רחב של חידות שונות הקשורות, רובן ככולן, בחפצי החדר השונים.

לכל חדר בריחה נושא ייחודי משלו. הנה כמה דוגמאות בולטות: בריחה מבית כלא, תעלומת הבית הנטוש, חרבו של המלך ארתור, העוקץ, הנבואה, שוד בנק, הקצבייה, מטוס, הפרופסור המפוזר, מחנה 23, אווטאר ועוד רבים וטובים אחרים.

חדרי בריחה לעובדים – חוויה שכולם ידברו עליה

חדרי בריחה הפכו בשנים האחרונות ללהיט של ממש בקרב קבוצות של חברים, ובעיקר – בקרב מנהלים, בעלי חברות, מנהלי משאבי אנוש ואחרים האחראים על ימי הגיבוש והכיף של העובדים. ליום גיבוש בחדר בריחה ערך מוסף אמיתי של עבודת צוות, שיתוף פעולה וסיעור מוחות באדרנלין גבוה. החוויה משעשעת, מרתקת, מרגשת וממכרת גם יחד. כמה נפלא לראות עובדים שביום יום כמעט לא באים במגע זה עם זו, ובחדר הבריחה משתפים פעולה יחד בחיוך והנאה.

בבחירת חדר בריחה חשוב לבחור ברמת קושי התואמת לניסיון העובדים בז'אנר חדרי הבריחה. מרבית המקומות מציעים רמת מתחילים ורמת מתקדמים, ולעיתים אף רמת ביניים. חשוב למצוא נושא שיעניין וירתק את החבר'ה, ורצוי שלא ידרוש מהם לנסוע נסיעה ארוכה מדי. שימו לב שגודל חדר הבריחה מתאים למספר העובדים הצפויים להשתתף.

מתנות ממותגות לעובדים

חדרי בריחה ליום גיבוש הם מרכיב חשוב אחד מתוך מכלול שלם שגולת הכותרת שלו – הבעת הערכה כלפי העובדים שלכם, ושמירה על מורל גבוה, גיבוש ואווירה חיובית. בנוסף לחדר הבריחה, נמליץ בחום על רכישת מתנות ממותגות לעובדים, בין אם לקראת חג, אירוע מיוחד או סתם ככה, בלי סיבה, כדי להראות להם כמה הם חשובים לכם.

מתנות ממותגות לעובדים יש בשפע. כל שנותר הוא רק לבחור: אריזות ממתקים, עטים וכלי כתיבה, תיקים ונרתיקים, משחקים וצעצועים לילדים, מזוודות אלכוהול או כלי עבודה, מארזי חג שונים, מארזים ומתנות ליום האישה ועוד.

אז בין פרויקט לעבודה, תנו לעובדים שלכם סימן שהם יקרים לכם. פנקו את החבר'ה ביום כיפי ומגבש בחדר בריחה, הוסיפו מתנה ממותגת מפתיעה, והנה הרווחתם עובדים שמרגישים מוערכים ואהובים.

בילוי נעים!