אתר מועדון החברים The rooms , מאגד מתחמי Escape Room הכי טובים בארץ בפרמטרים הבאים: תפאורה מושקעת ופירוטכניקה משוכללת ומפתיעה. רמה גבוהה של עלילות וחידות, הכי מרתק והכי מותח. אתם תתחברו מיד לחדר, תרגישו חלק מהעלילה והמציאות המדומה תגרור אתכם לתוך סיפור נהדר, בו תצטרכו להציל אחרים וגם אתכם מהחדר.

הזמנת חדר באמצעות אתר דה רומס והרשמה למועדון הלקוחות של חדרי הבריחה, מעניקים לכם הטבות ומבצעים שווים.

עלילות של Escape Room

עלילות של חדרי בריחה, בנויות בדרך כלל או על סיפורים מקוריים שכל חדר בריחה כותב לעצמו, או כל עלילות של סרטים ידועים שיש בהם מן ההרפתקה. בדרך כלל כדי שאנשים יאמינו למה שקורה בחדר הבריחה וישתפו פעולה, יש צורך בהכנה של חדר טוטאלי וחסר פשרות. מדובר פה בהשקעה של הרבה מאוד כסף גם בתפאורה, בפירוטכניקה ובעיצוב. ככל שהחדר יהיה מושקע יותר עד הרזולוציות הכי קטנות, כך יוכלו השחקנים בחדר הבריחה להרגיש שהסיפור אכן מתקיים ולסחוף אותם לתוך עולם אחר, עם תעלומה שהם צריכים לפצח.

בדרך כלל התעלומה תהיה כזו שהשחקנים בחדר הבריחה, יצטרכו לקחת את הצד של הטובים ולהציל את עצמם ואת הגיבור של הסיפור מול הרעים.

חידות של אסקייפ רום

סביב הסיפור של חדר הבריחה נבנית עלילה המתבררת לאט לאט. על השחקנים מוטלת משימה מרכזית כמו למשל בחדר שנקרא ANTREX. זהו חדר שבו ברור לנמצאים בו, כי אוטוטו הולכת להתפרץ מגפת אנתרקס עולמית. הם כלואים בחדר וצריכים לעשות הכל כדי לא להידבק באנתרקס, כאשר מה שידוע להם זה שיש חיות נגועות. אז הם יצטרכו להתרחק מהחיות האלה ולנסות להתגבר על כל מיני מכשולים ומהמורות, כדי לא להידבק וכדי להימלט מהחדר המסוכן הזה. ככה בנוי בעצם כל סיפור. שמשהו לא טוב הולך לקרות, וצריך לעשות משהו כדי להינצל, להתחמק, לנצח ולברוח ובדרך כלל זה את הרעים.

מבצע לוויתן- Escape Room

מבצע לוויתן הוא שמו של חדר שאפשר להזמין דרך אתר דה רומס. החדר הזה מלא "במים", כי אתם נמצאים בסירה בלב ים. מדי פעם איזה גל מאיים להפוך אותה ואתם נלחמים בגלים. הסירה שלכם עשויה מגומי וכל רגע אתם יכולים להתהפך ולטבוע. הסירה מתמלאת במים ואתם צריכים לרוקן אותה כל פעם מחדש.

צריך הרבה כוח רצון כדי להתמודד עם המים האלה, זה לא הזקן והים זה חדר בריחה קשה שדורש המון כוח רצון, התמדה ושיתוף פעולה ואתם צריכים להוכיח לעצמכם ולכל מי שתלוי בכם, שאתם יכולים לנצח. זהו חדר בריחה שדורש מכם הרבה התמדה, כוח ותקווה ובטח שיש לכם את זה. בטוח!