חדר בריחה הוא לוקיישן אידיאלי לערב חברה או ליום גיבוש לעובדים. השילוב בין יציאה מהשגרה אל עולם דמיוני שמעוצב באופן משכנע לבין אתגר שמחייב שיתוף פעולה הוא בסיס מוצלח מאוד לחוויה מהנה וגם מעצימה. כדי להפוך את ערב החברה או יום הכיף לעוד יותר מוצלחים, אפשר להוסיף לבסיס הנ"ל גם הרצאה מרתקת, סדנה קולינרית או הופעה של אומן חושים.

חדר בריחה לאירוע

הרצאה שתעשיר את העובדים

איך לקרוא שפת גוף, הסודות שמאחורי תוכניות הריאליטי הפופולריות, איך להתגבר על משברים בחיים, כיצד כישלונות גורמים לנו להצליח, מהו אושר ואיך מגיעים אליו, מנהיגות אנושית ואינטליגנציה רגשית, לוחמה פסיכולוגית ותודעתית, המסתורין של עולם המודיעין, איך להפסיק לקנות ובכל זאת ליהנות מהחיים, תולדות הפייק ניוז, איך מתכננים יצירתיות, אירופה בימי הביניים, הומור יהודי, תזונה לפי הרמב"ם והאפשרויות עוד רבות ומגוונות ובעצם אינסופיות – כך שתמיד תוכלו לבחור הרצאה שמתאימה בדיוק לערב החברה הספציפי, לנושא של חדר הבריחה ולהעדפות העובדים.

באופן כללי ישנן הרצאות שמספקות "רק" פאן ועניין וכאלה שגם מספקות לעובדים כלים שמשדרגים את התרומה שלהם לחברה, ובכל מקרה כשלאתגר בחדר הבריחה מתווסף ידע מעניין ערב החברה משתדרג.

סדנה קולינרית – שילוב מושלם של ידע וארוחה מעולה

עוד דרך מעולה להפוך את ערב החברה לעוד יותר מוצלח היא סדנה קולינרית. בשנים האחרונות כולנו מבלים יותר ויותר זמן במטבח. אנחנו נחשפים לחומרי גלם מגוונים, מגלים מודעות גבוהה יותר למה שנכנס לנו לפה, צופים בתוכניות כמו מאסטר שף, מוצאים באינטרנט המוני מתכונים מכל הסוגים ובסך הכל זוכים לחוויות קולינריות מרגשות ומשמחות.

כשבוחרים באופציה זו העובדים מקבלים גם הזדמנות לשפר את המיומנויות הקולינריות וגם ארוחה טעימה. חשוב לוודא שהסדנה הספציפית מתאימה לכל העובדים כך שגם אם ישנם עובדים שמקפידים על כשרות, רגישים לגלוטן, אלרגיים ללקטוז, טבעונים וכו' הסדנה תספק להם חוויה נעימה וטעימה.

אמן חושים – המופע שיגרום לכולם להגיד וואו!

הוספת הופעה אמן חושים לאירועים של תמיד משדרגת אותם משמעותית וגם ערב חברה בחדר בריחה הופך למלהיב עוד יותר בזכות אמן שכזה.

כשמחפשים אמן חושים מומלץ לאירועים נתקלים בשלל אפשרויות. ישנם כאלה המתמחים בקריאת מחשבות, אחרים מבצעים סוגסטיות שמשאירות את הקהל פעור פה, קסמים מעוררי השתאות הם גם חלק מהמופע במקרים רבים ובאופן כללי יש מגוון רחב של אפשרויות כשמתכננים ערב חברה עם מופע מסוג זה.

כדאי במיוחד לבחור הופעה של אמן חושים שמשתמש בהמון הומור כדי שבמקביל לאפקט ה"וואו!" העובדים לא יפסיקו לצחוק לאורך המופע, ועוד מרכיב שמשדרג מופעי חושים הוא שילוב של הקהל לאורך חלקים גדולים מהמופע – כך שבהמשך לחדר הבריחה שבו העובדים הם גיבורי הסיפור הם יהיו חלק בלתי נפרד גם מההופעה של אמן החושים.